Хмельницька бізнес-громада спрямувала до бюджету 133 мільйони гривень
Протям січня 2016 року до бюджетів усіх рівнів від платників міста Хмельницького надійшло 133,4 мільйона гривень.
Хмельницька бізнес-громада спрямувала до бюджету 133 мільйони гривень
Протям січня 2016 року до бюджетів усіх рівнів від платників міста Хмельницького надійшло 133,4 мільйона гривень.

При цьому державний бюджет отримав 63,9 мільйона гривень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надійшло це більше на 23,1 мільйона гривень., або 156,6 відсотка.

У розрізі окремих податків в порівнянні з відповідним періодом 2015 року надходження до держбюджету зросли:зподатку на доходи фізичних осіб на 149,9 відсотка, або на 5,1 мільйона гривень, з податку на додану вартість на 193,6 відсотка, або на 17,3 мільйона гривень, з військовому збору на 144,0 відсотка, або на 1,6 мільйона гривень.

До місцевого бюджету мобілізовано 69,5 мільйона гривень, що становить 52,1 відсотки усіх надходжень. Основна складова доходів місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 38,8 мільйона гривень.

Вагомий внесок у наповнення казни зробили приватні підприємці міста, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Так, за перший місяць 2016 року ними сплачено 11,9 мільйона гривень єдиного податку, що на 1,2 мільйона гривеньт більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Сумління платників податків, плюс позитив бюджетної децентралізації та сервісна підтримка бізнесу – усі ці фактори позитивно впливають на наповнення бюджету. Тому ми вдячні плдатникам податків з виконання ними свого громадянського обов‘язку по наповненню державної і місцевої скарбниць. Що стосується пошуку резервів, то вони є у детінізації бізнесу, легалізації трудової зайнятості та подолання штічної збитковості підприємств», – зауважив начальник ДПІ у місті Хмельницькому Валерій Коновальчук.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,