Хмельницька фірма отримала 60 тисяч за ремонт РБК, якого вона не зробила
Прокуратурою Віньковецького району затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно виконроба одного із Хмельницьких товариств за вчинення службового підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч.1 ст. 366, ч.2 ст. 191 КК України).Хмельницька фірма отримала 60 тисяч за ремонт РБК, якого вона не зробила
Прокуратурою Віньковецького району затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно виконроба одного із Хмельницьких товариств за вчинення службового підроблення та заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч.1 ст. 366, ч.2 ст. 191 КК України).

В ході досудового розслідування райвідділом міліції встановлено, що на підставі договору підряду, укладеного між вказаним товариством та відділом культури Віньковецької райдержадміністрації, виконроб в інтересах товариства видав завідомо неправдивий акт про виконання робіт з капітального ремонту районного будинку культури, де завищив їх вартість.

Фактично ж зазначені роботи не виконувались, а відповідні кошти з бюджету надійшли на рахунки товариства. Унаслідок цього, державі завдано збитків на суму майже 60 тисяч гривень.

Як зазначила прес-служба прокуратури Хмельницької області, ці кошти повністю відшкодовані державі під час слідства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього