До редакції нашого видання надійшов лист від громади-інвесторів багатоповерхового та багатопід\’їздного будинку по вулиці Львівське шосе 33/1.
З листа відомо, що забудовником є фірма \”Цивільжитлобуд\”, а сам об\’єкт є \”довгобудом\” ще з 2007-го року
Хмельницька громада запитує у владиХмельницька громада запитує у влади
До редакції нашого видання надійшов лист від громади-інвесторів багатоповерхового та багатопід\’їздного будинку по вулиці Львівське шосе 33/1.
З листа відомо, що забудовником є фірма \”Цивільжитлобуд\”, а сам об\’єкт є \”довгобудом\” ще з 2007-го року.
Люди обурені й не знають що їм робити, так як вложили в це власні кошти, не можуть ні ремонт зробити, ні заселитись, так як будинок ніяк не може здатись. Натомість фірма постійно обіцяє завершити будівництво вже не один рік, та \”от-от\” здати будинок. Та обіцянки так і є обіцянками.
Причиною такої тривалої затримки, керівництво пояснює нестачею коштів але фірма яка говорить що грошей немає, готовить до здачі інший однопід\’їздний будинок по вулиці Львівське шосе 33/2.
Громада інвесторів куди тільки не зверталась і до місцевих депутатів, (а тепер можновладців), це Олександр Симчишин депутат міської ради (тепер перший заступник голови ОДА та в.о. голови ОДА.),Ігор Хитрук перший зам голови Обласної ради.
Заступник міського голови Анатолій Нестерук обіцяв відібрати ліцензію в забудовника, та обіцянка залишилась обіцянкою. Звернулись й до Антимонопольного комітету, яке в області очолює пан Олуйко, вони оштрафували на 10.000 грн. забудовника. Але на тому все й закінчилось…
Всі вищевказані посадовці обіцяли розібратися й вирішити питання але як кажуть \” віз й нині там\”…
Результат.
Фірма й надалі будує інші об\’єкти, вкладаючи великі кошти в піар-компанію та в рекламу, як самої фірми так й у нові об’єкти. Влада забула про свої обіцянки. Інвестори лишились нізчим.
Люди обурені та зневірені, не знають як їм бути, та як вирішити це болюче питання.
Влада мовчить. Фірма будує. А люди страждають.

Ми будемо й надалі спостерігати за ходом справи, та публікувати матеріали, листи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього