Хмельницька лижниця захищатиме честь України на Олімпіаді-2014 у Сочі Вже у цю п’ятницю, 7 лютого, офіційно старує зимова Олімпіада у Сочі. Змагання почнуться 8 лютого, у суботу. Україну на змаганнях представлятимуть 42 спортсмени.Вже у цю п’ятницю, 7 лютого, офіційно старує зимова Олімпіада у Сочі. Змагання почнуться 8 лютого, у суботу. Україну на змаганнях представлятимуть 42 спортсмени.

Серед них є і вихованка хмельницького спорттовариства «КОЛОС», лижниця Катерина Григоренко. На рахунку 28-річної майстра спорту міжнародного класу два «золота» і «срібло» Універсіади-2013, «срібло» і «бронза» Універсіади-2011.

– Звісно, хочеться виступити на своїх третіх Олімпійських іграх. Мрію нарешті здобути олімпійську медаль, – говорить лижниця у інтерв’ю.

У Сочі українці виступлять у дев\’яти видах спорту – біатлоні, гірських лижах, лижному двоєборстві, лижних гонках, санному спорті, сноуборді, фігурному катанні, фрістайлі та шорт-треку.

Цікаво, що майже чверть української олімпійської команди зосереджена у найбільш медальному для країни виді спорту – біатлоні. На Іграх в Сочі в цьому виді програми Україну представлятимуть 11 спортсменів – шість жінок і п\’ятеро у чоловіків. Сімома спортсменами представлені лижні гонки, шістьма – фігурне катання. Найменше представництво в шорт-треку – честь України в Сочі буде захищати лише Софія Власова.

Київська область отримала найбільше представництво в олімпійській команді – в Сочі поїдуть вісім спортсменів зі столичного регіону. На другому місці Сумська область, яка делегувала шість атлетів, на третьому – Тернопільська, п\’ять чоловік. Всього ж в олімпійській команді представлені спортсмени з 12 областей.

Преміальні українським спортсменам за медалі на Іграх у Сочі не змінилися з моменту Олімпіади в Лондоні. Так, «золото» оцінюється в 125 тисяч доларів, «срібло» – в 80 тисяч доларів, «бронза» – в 55 тисяч доларів.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення