Хмельницька майстриня запрошує на відкриття виставки унікальних вишивок
Знана хмельницька мисткиня запрошує на 55 персональну виставку унікальних вишивок.Хмельницька майстриня запрошує на відкриття виставки унікальних вишивок
12 лютого о 14.00 у світлиці-музеї майстра народної творчості України Ніни Гончарук, що в приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату (вул. Проскурівська, 61), відбудеться урочисте відкриття 55 персональної виставки творів відомої майстрині-художниці.
Ніна Гончарук буде рада зустрічі з усіма поціновувачами її мистецтва.
Неодноразово Ніна Іванівна представляла свою творчість на різноманітних виставках та ярмарках.
Будучи членом Хмельницької міської спілки жінок-художниць “Дивоцвіт” бере активну участь разом із своїми доньками у виставках художніх творів організованих спілкою у м.Хмельницькому. Майстриня є активною учасницею витавок у різних містах нашої країни: в Національному комплекісі Експоцентр України у Києві, на гомінливому і репрезентативному Андріївському узвозі, на велелюдних зібраннях і ярмарках у Сорочинцях, у музеї народної архітектури і побуту в селі Пироговому Києвської області, творами Ніни Іванівни милувались учасники всеукраїнських мистецьких акцій у Івано-Франкіську, Тернополі, Кам’янці-Подільському, Львові.
Хмельницька майстриня запрошує на відкриття виставки унікальних вишивок
Хмельницька майстриня запрошує на відкриття виставки унікальних вишивок

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього