Хмельницька митниця проскочила до ТОП-10 Наша митниця в \”турнірній\” таблиці на 10 сходинці.Хмельницька митниця проскочила до ТОП-10 Хмельницька область увійшла до топ-десятки областей України за впровадженням сучасної митної системи \”Єдине вікно\”.

\”За підсумками зовнішньоекономічної діяльності останнього місяця Хмельниччина увійшла в число 10 областей України, де за принципом \”Єдиного вікна\” подано 2 і більше відсотків митних декларацій,\” – кажуть у Хмельницькій митниці ДФС.

Наша митниця в \”турнірній\” таблиці на 10 сходинці.

За словами фахівців митного відомства, позитивних результатів досягнули тому, що кількість суб’єктів господарювання, які виявили бажання застосовувати електронний варіант роботи з державними контролюючими органами області, має системну тенденцію до збільшення.

Водночас митники сподіваються, що найближчим часом кількість бажаючих долучитись до електронного формату співпраці значно зросте, а подальше впровадження реформ дозволить митницям України досягнути якості послуг рівня високорозвинених країн світу.

Використання цієї митної новації дозволяє здійснювати декларування товарів митниці та проходження державних видів контролю без потреби прибуття до місця розташування підрозділу митного оформлення і, відповідно, контрольних служб.

Є лише поодинокі винятки, коли необхідним буде пред’явити товар для проведення того чи іншого виду контролю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього