Події на сході та півдні нашої держави вкотре доводять, що українці – нація сильних, гордих та волелюбних людей. Незламні духом та щирі серцем патріоти своєї землі ціною власного життя боронять цілісність і свободу України від злісних посягань ворогів
Хмельницька митниця встановила формат сприяння волонтерському рухуПодії на сході та півдні нашої держави вкотре доводять, що українці – нація сильних, гордих та волелюбних людей. Незламні духом та щирі серцем патріоти своєї землі ціною власного життя боронять цілісність і свободу України від злісних посягань ворогів.
Хмельницька митниця встановила формат сприяння волонтерському руху
У нелегкій боротьбі наших бійців підтримують та усіляко допомагають волонтери.

Але, як не прикро, робота волонтерів стикається з багатьма труднощами та проблемами. Зокрема, при проведенні митного оформлення гуманітарних вантажів для потреб АТО.

Налагоджений конструктивний діалог між керівництвом Державної фіскальної служби України та волонтерами приносить плідні результати. Так, керівництвом ДФС буде прийнято низку важливих заходів для координації взаємодії митниць з волонтерами. Зокрема, підготовлено та розроблено пам’ятку для волонтерів з найбільш актуальних питань митного законодавства включно з практичним їх застосуванням. Також на базі ДФС планується створення диспетчерського центру для надання консультацій та оперативного вирішення нагальних питань волонтерів. а також проведення кожного четверга зустрічі керівництва департаменту з представниками благодійних організацій щодо розгляду та вирішення проблем волонтерського руху.

За дорученням керівництва ДФС на митницях призначено посадову особу відповідальну за координацію роботи по митному оформленню вказаних вантажів.

У свою чергу, Хмельницька митниця засвідчує свою повагу та висловлює вдячність усім волонтерам області за небайдужість до долі України та значну допомогу, надану нашим бійцям, які захищають державу в зоні АТО, а також мирному населенню східних та південних областей країни.

Благородна справа волонтерів у складних економічних умовах та за відсутності достатнього законодавчого врегулювання волонтерської діяльності є героїзмом.

Хмельницька митниця завжди відкрита для співпраці з волонтерами Хмельниччини та готова забезпечити максимальну консультативну підтримку з питань ввезення з-за кордону товарів для забезпечення бійців АТО та жителів сходу та півдня держави.

Нагальні питання митного оформлення зазначених вантажів здійснює особисто керівник митниці Іван Григорович Бережнюк., моб.тел.: 050515 47 68. Приймальня: тел.: (0382) 74-00-00

Щодо роз’яснення норм митного законодавства просимо звертатись до начальника відділу організації митного контролю Лазуніна Олега Олександровича, роб. тел.: (0382) 76-51-83, моб. тел.: 096509 43 42

За адресою: Хмельницька митниця, м. Хмельницький, вул., Пілотська,2

Також повідомляємо, що кожного четверга з 10.00 до 11.00 год. у приміщенні Департаменті митного розвитку проводяться зустрічі керівництва департаменту щодо розгляду та вирішення проблем волонтерського руху ( м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г).

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і