Хмельницька митниця зафіксувала понад 70 випадків порушення митних правил
Результатом роботи Хмельницької митниці ДФС у напрямку боротьби з митними правопорушеннями протягом 11 місяців 2015 року є складання 72 протоколів про порушення митних правил на суму 13,2 мільйона гривень.Хмельницька митниця зафіксувала понад 70 випадків порушення митних правил
Результатом роботи Хмельницької митниці ДФС у напрямку боротьби з митними правопорушеннями протягом 11 місяців 2015 року є складання 72 протоколів про порушення митних правил на суму 13,2 мільйона гривень.
До суду інспекторами відомства направлено 21 справу про порушення митного законодавства.
Як наслідок, судом розглянуто 8 справ та винесено рішення щодо конфіскації предметів правопорушення на суму 445,4 тисячі гривень. Крім того, порушники митного законодавства сплатять до бюджету 292,3 тисячі гривень штрафів, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Здебільшого характерними видами порушень митного законодавства, які виявлялися митницею протягом року є дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру (ст.485 Митного кодексу України), дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю (ст.483 Митного кодексу України).
За словами заступника начальника митниці Костянтина Юровського, протягом січня-листопада 2015 року керівництвом митниці розглянуто 58 справ про порушення митних правил з накладенням адмінстягнень у вигляді штрафу на суму 8 мільйонів гривень. До держбюджету порушниками уже сплачено понад 200 тисяч.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього