Хмельницька молодь показала, як горить шапка на злодіїМолодь Хмельницького знову висловила свою незгоду із ідеєю забудови Молодіжного парку, який знаходиться поблизу міського пляжу. Для цього хмельничани прийшли під стіни міської ради та, навіть, підпалили шапку на голові одного із протестуючих.Хмельницька молодь показала, як горить шапка на злодіїМолодь Хмельницького знову висловила свою незгоду із ідеєю забудови Молодіжного парку, який знаходиться поблизу міського пляжу. Для цього хмельничани прийшли під стіни міської ради та, навіть, підпалили шапку на голові одного із протестуючих.
«Ми також підтримуємо ініціативу створення Молодіжного парку, тому що вона, на відміну від комерсантських жестів наших депутатів, не передбачає ні зміни цільового призначеня території, ні, тим паче, багатоповерхівок над міським пляжем. Також, ми б радили депутатам, що займаються лобіюванням забудови, іще десять разів подумати, перш ніж робити якісь кроки в сторону навіть комерціалізації пляжу та прилеглої території, не говорячи вже про забудову, адже які б погані не були механізми реалізації нашого законодавства, в депутатів є досить реальна можливість отримати недовіру від громади й залишитися без свого теплого крісла,» – прокоментував представник молодіжної ініціативи «Вуличний Університет» Денис Панкратов.

Активісти сподівалися, що під час чергової сесії міської ради ніхто із депутатів не підніме питання зміни цільового призначення “зеленої зони” поблизу пляжу, так і сталося.

Нагадаємо, що уже існує проект, за яким поблизу міського пляжу можуть побудувати п\’ять багатоповерхівок із відкритими спортивними майданчиками.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього