Хмельницька міська дитяча лікарня розпочала благодійну акцію

Хмельницька міська дитяча лікарня розпочала благодійну акціюДля цього був відкритий сайт.
Хмельницька міська дитяча лікарня оголосила через Інтернет збір коштів для лікування маленьких пацієнтів, – повідомляє “Голос України”.Для цього був відкритий сайт.

Хмельницька міська дитяча лікарня оголосила через Інтернет збір коштів для лікування маленьких пацієнтів, – повідомляє “Голос України”.

Для благодійного проекту допомоги Хмельницькій міській дитячій лікарні створили Хмельницький обласний фонд «Допоможемо дітям» та сайт — www.hmdl.km.ua.

Одним із етапів Проекту є збір коштів громадою на закупівлю обладнання та медикаментів для Хмельницької міської дитячої лікарні. Для цього ми запроваджуємо прозорий механізм надання благодійної допомоги через безготівковий переказ коштів, а згодом – звіт про їхнє цільове використання. Сподіваємось, що публічність процесу сприятиме формуванню довіри, як до нашого Проекту, так і до благодійної сфери загалом. Ми ставимо за мету формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів для подальшої роботи з дітьми. Перші акції спільноти – це не тільки збір коштів, а й проведення концертів, акцій доброти і головне намагання запалити у кожному серці свічу милосердя, – йдеться на сайті Хмельницької міської дитячої лікарні.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Допоможемо дітям» знаходиться за адресою:

29008, м. Хмельницький, вул. С. Разіна, 1, тел: 2-11-17.

Залишити відповідь