Хмельницька міська дитяча лікарня розпочала благодійну акціюДля цього був відкритий сайт.
Хмельницька міська дитяча лікарня оголосила через Інтернет збір коштів для лікування маленьких пацієнтів, – повідомляє “Голос України”.Для цього був відкритий сайт.

Хмельницька міська дитяча лікарня оголосила через Інтернет збір коштів для лікування маленьких пацієнтів, – повідомляє “Голос України”.

Для благодійного проекту допомоги Хмельницькій міській дитячій лікарні створили Хмельницький обласний фонд «Допоможемо дітям» та сайт — www.hmdl.km.ua.

Одним із етапів Проекту є збір коштів громадою на закупівлю обладнання та медикаментів для Хмельницької міської дитячої лікарні. Для цього ми запроваджуємо прозорий механізм надання благодійної допомоги через безготівковий переказ коштів, а згодом – звіт про їхнє цільове використання. Сподіваємось, що публічність процесу сприятиме формуванню довіри, як до нашого Проекту, так і до благодійної сфери загалом. Ми ставимо за мету формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів для подальшої роботи з дітьми. Перші акції спільноти – це не тільки збір коштів, а й проведення концертів, акцій доброти і головне намагання запалити у кожному серці свічу милосердя, – йдеться на сайті Хмельницької міської дитячої лікарні.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Допоможемо дітям» знаходиться за адресою:

29008, м. Хмельницький, вул. С. Разіна, 1, тел: 2-11-17.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього