Хмельницька міська рада має оновлений секретаріат
Депутати Хмельницької міської ради одностайно, 42-ма голосами \”за\” визначили персональний склад секретаріату ради.Хмельницька міська рада має оновлений секретаріат
Депутати Хмельницької міської ради одностайно, 42-ма голосами \”за\” визначили персональний склад секретаріату ради. Варто зазначити, що він попередньо уже був погоджений робочою групою з підготовки першого пленарного засідання. Тож одностайно міські обранці зачислили у секретаріат Галину Мельник, Богдана Міхняка, Наталія Власенко та Галина Тріщова.
Варто зазначити, що усі ці люди не нові для Хмельницької міської ради. Зокрема, Богдан Міхняк уже був депутатом шостого скликання, Галина Мельник також представляла інтереси своїх виборців у одному з попередніх скликань ради. А Галина Тріщова та Наталія Власенко останні роки працювали у відділі сприяння діяльності депутатам.
Також новообрані депутати Хмельницької міської ради одноголосно відправили у відставку секретаря, заступників Хмельницького міського голови, та виконавчий комітет обласного центру періоду Костянтина Чернилевського. Попри неодноразові заяви Олександра Симчишина в період виборчого процесу, про те, що, мовляв, нікого звільняти відразу не буде, нині звучать кардинально інші заяви. В ході спілкування з пресою, чинний Хмельницький міський голова уже заявляє про те, що зі старого складу заступників нині має шанс залишитися лише один. І то не факт, що так станеться. Називати прізвищ кандидатів Олександр Симчишин не поспішає, але обіцяє, що за тиждень, на другій сесії сьомого скликання, запропонує депутатам затвердити персональний склад заступників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього