Хмельницька міська рада привітала журналістів з професійним святом
6 червня в Україні відзначається День журналіста – cвято, що об’єднує людей неспокійної та творчої професії. З цієї нагоди в сесійній залі міської ради виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся з працівниками засобів масової інформації.Хмельницька міська рада привітала журналістів з професійним святом
6 червня в Україні відзначається День журналіста – cвято, що об’єднує людей неспокійної та творчої професії. З цієї нагоди в сесійній залі міської ради виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся з працівниками засобів масової інформації.

Керівник міста привітав усіх, хто присвятив себе почесній та нелегкій журналістській праці. Високо оцінив роль журналістів у сучасному суспільному житті в умовах російської агресії. Подякував представникам ЗМІ за співпрацю та конструктивну критику.

“Дозвольте мені привітати вас з професійним святом – Днем журналіста. Ваша професія надзвичайно важлива, без неї навіть важко уявити сучасне суспільство. Завдячуючи вам і розвитку інформаційних технологій світ став надзвичайно широким”, – зазначив Костянтин Чернилевський, звертаючись до представників засобів масової інформації. – altВаша праця є нелегкою і найнебезпечнішою у світі. Ви завжди перебуваєте у вирі подій. Ваші колеги знаходяться на передовій, на самому гарячому рубежі країни і звідти висвітлюють події”.

Водночас Костянтин Іванович наголосив, що День журналіста також є важливим днем для всієї країни, адже свобода слова, достовірна інформація – невід’ємні ознаки відкритого демократичного суспільства. Особливої актуальності та реального змісту ці атрибути вільної преси набувають для кожної мислячої людини сьогодні, коли масована інформаційна війна Росії проти нашої держави спричинила ту складну суспільно-політичну ситуацію, в якій опинилася Україна.

Костянтин Чернилевський у своїй вітальній промові також відмітив, що сьогодні у нашій країні в умовах російської агресії різняться стереотипи мислення, громадська думка між різними регіонами України, а також за кордоном. І не в останню чергу це є результатом діяльності саме засобів масової інформації.
Від міської ради, її виконавчого комітету та особисто від себе Костянтин Чернилевський подякував представникам засобів масової інформації за тісну співпрацю, конструктивну критику, небайдужу позицію та об\’єктивне донесення до хмельничан інформації про життя міста Хмельницького, яке посідає лідируючі позиції в Україні.

Побажав в особі присутніх усім журналістам здоров’я, натхнення, творчих успіхів та миру.

На завершення зустрічі виконуючий обов’язки міського голови зазначив, що міська влада є відкритою і завжди готова до коректної, толерантної співпраці, реагуючи на зауваження і пропозиції журналістів, заради покращення життя хмельничан.

Також Костянтин Чернилевський виконав почесну місію – нагородив кращих з кращих представників ЗМІ відзнаками міської ради. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у висвітлення життя територіальної громади міста Хмельницького, діяльності виконавчих органів міської ради та з нагоди відзначення професійного свята – Дня журналіста вручив грамоти, подяки та цінні подарунки 24 представникам засобів масової інформації місцевого та загальнодержавного масштабу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього