Хмельницькі міські депутати підтримали «Свободівських» заступників міського голови
У Хмельницькій міській раді під час таємного голосування депутати підтримали кандидатів на посаду заступників міського голови.Хмельницькі міські депутати підтримали «Свободівських» заступників міського голови
У Хмельницькій міській раді під час таємного голосування депутати підтримали кандидатів на посаду заступників міського голови.

«Свободівця» Володимира Гончарука, екс-депутата міської ради, обрали заступником з економічних питань, за нього проголосували 42 народних обранця, 1 проти.

У своєму кріслі залишився Анатолій Нестерук, він як і раніше буде опікуватись житлово-комунальними питаннями, за нього проголосували 40 депутатів , проти – 3.

Заступником міського голови з гуманітарних питань обрано діючого директора 28 школи Галину Мельник, на неї проголосувало 39 депутатів, проти – 3.

Керівником апарату міської ради стала дружина екс-нардепа ВО «Свободи» Юлія Сабій, за неї проголосувало 39 депутаті, проти – 3.

Бондаренко Андрій Євгенович став заступником мера з фінансів та інфраструктури, за нього проголосували 41 депутат, проти – 2.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього