Хмельницька міська рада ухвалила бюджет на 2014 рік, так і не дочекавшись, коли головний фінансовий документ затвердить область За словами начальника управління фінансів Хмельницької міської ради Наталі Степанової, бюджет-2014 дещо кращий ніж минулорічний, але головна проблема – більшу його частину «з’їдає» зарплатня бюджетників – залишилася.
За словами начальника управління фінансів Хмельницької міської ради Наталі Степанової, бюджет-2014 дещо кращий ніж минулорічний, але головна проблема – більшу його частину «з’їдає» зарплатня бюджетників – залишилася.

«Освіта цього року буде більш самодостатньою. Вперше виділені кошти, в сумі 3 мільйони 800 тисяч гривень, на додаткове харчування учнів 5-11 класів. Суму на харчування 1-4 класів теж збільшено з 3,20 до 4 гривень», – каже Наталя Степанова.

На благоустрій міста цього року планують витратити 15 мільйонів гривень. З цих коштів, за словами мера Сергія Мельника, мають відремонтувати набережну, на що передбачили 4 мільйони гривень. Не забули також про інші об’єкти: буде завершено реконструкцію фонтанів у сквері ім. Т. Шевченка, привокзальної площі та безіменного струмка, що поблизу Перинатального центру. До речі, комунальники планують збільшити кількість двірників на 15 осіб та закупити додаткову спецтехніку.

У капітальний ремонт доріг планують вкласти 32 мільйони гривень, понад 3 мільйони – на капітальний ремонт житлового фонду. Загалом на ремонт та утримання вулично-дорожньої мережі в бюджеті міста закладено 61 мільйон гривень.

Причину, чому місто так поспішало із прийняттям бюджету, не чекаючи області міський голова пояснив тим, що потрібно провести тендери, щоб у квітні розпочати роботи. Решту питань розпорядники коштів мають уточнити і подати до міської ради, бо приблизно за місяць будуть вноситися уточнення до бюджету.

До речі, поки область ще не ухвалила головний фінансовий документ, міські депутати сподіваються, що й їм звідти щось перепаде: вони прийняли звернення до обласних колег, щоб ті, під час розподілу коштів, виділили 9 мільйонів гривень для Хмельницької міської дитячої лікарні.

«У цьому медичному закладі лікується чимало дітей з області. За статистикою, з майже дванадцяти тисяч дітей, які лікувалися у дитячій лікарні, чотири з половиною – мешканці населених пунктів області. Ну не хочуть діти з районів лікуватися у вас, то що ми їх виженемо?», – апелював ще напередодні, на засіданні колегії Хмельницької ОДА Сергій Мельник.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього