Хмельницька міськрада затвердила відновлення зупинки "Будинок побуту"
На численні прохання мешканців Південно-Західного мікрорайону буде відновлено зупинку \”Будинок побуту\” на вулиці Інститутській. Звертаючись на телефонні лінії та під час особистих прийомів хмельничани скаржилися, що відсутність зупинки тролейбусів, яка до 2002 року там була, спричиняє незручності. Саме тому міською владою було прийнято рішення відновити її роботу.Хмельницька міськрада затвердила відновлення зупинки "Будинок побуту"
На численні прохання мешканців Південно-Західного мікрорайону буде відновлено зупинку \”Будинок побуту\” на вулиці Інститутській. Звертаючись на телефонні лінії та під час особистих прийомів хмельничани скаржилися, що відсутність зупинки тролейбусів, яка до 2002 року там була, спричиняє незручності. Саме тому міською владою було прийнято рішення відновити її роботу.
Для дотримання усіх технічних вимог та умов було зменшено кут нахилу, облаштовано заїзну кишеню. Зараз триває мощення тротуарної плитки та облаштування павільйону очікування громадського транспорту.
\”Після завершення будівельних робіт зупинка відновить свою роботу. На цьому тижні було проведено тестовий заїзд тролейбуса на даній зупинці і він відповідає усім технічним вимогам\”, – розповів членам виконкому заступник начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.
До того ж на зупинці діятиме безкоштовна WiFі зона, продаж алкоголю та цигарок заборонять. Таке рішення, вірогідно, прийняте з урахуванням сусідства зупинки із студмістечком ХНУ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього