Хмельницька "Народна Рада" уникає спілкування з майданівцями - активістХмельничани хочуть бачити депутатів обласної ради, які увійшли до Хмельницької Народної ради на майдані.Хмельничани хочуть бачити депутатів обласної ради, які увійшли до Хмельницької Народної ради на майдані.

Під час засідання Народної ради голова громадської організації «Підприємці Поділля» Алім Міщук звернувся до депутатів із запитанням. Чому вони не виходять до народу на майдан.

– На київському майдані постійно є депутати Верховної Ради України. Там йде абсолютно жива робота, – каже Алім Міщук. – На хмельницькому майдані люди хотіли б бачити тих людей, які мають високі звання членів Народної ради Хмельницької області. Бо вона, нібито, є, але з майдану її не видно. Я серед людей щодня. Тому є таке прохання від людей бачити вас на майдані. Повірте мені, присутність вас, депутатів обласної ради, членів Народної ради потрібна на майдані. Приходьте на майдан! Хоча б хтось один. Мітинги проводять щодня о 17:00, а у неділю проходить віче на 12:00. Прийдіть на віче всі! Повірте мені, це дуже мобілізує людей. Вони дуже хочуть вас бачити. Я думаю, і ви хочете бачити людей.

На це прохання чоловікові відповів депутат обласної ради від «Батьківщини», член Президії Народної ради Іван Гладуняк.

– Депутати на майданні є, але якщо я постійно буду «мозолитися» на майдані, то скажуть «Все, хоче назад у крісло», – каже Іван Гладуняк. – Я знаю, що повинні прийти нові люди, які не були в цих кріслах, мають інші методи та механізми, тому «світитися» депутату серед людей і казати «Ми є» необов’язково. На майдані стоїть величезна черга біля мікрофона з бажаючих виступити і посвітитися. Депутат не повинен бігати до мікрофона, а виконувати свою роботу. Якщо всі депутати будуть стояти у черзі, щоб виступити, це більше посміховисько, ніж виступає проста людина простими словами. Не критикуйте нас, а допоможіть нам, бо дуже важко, оскільки абсолютна більшість людей не приймає участі у процесі.

На завершення депутат пообіцяв вписати у обов’язки депутата, який чергує у приймальні громадян у 138-му кабінеті облдержадміністрації, зобов’язання вийти до людей на майдан, представитися і поспілкуватися.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього