Хмельницька обласна філармонія запрошує на концерти у січні
Цього тижня Хмельницька обласна філармонія має наступні концертні заходи:Хмельницька обласна філармонія запрошує на концерти у січні
Гості із Польщі, Ігор Сікорський, навчався у 20-тій музичній школі м. Києва по класу фортепіано-орган. У 2012 році виступав на фестивалі органної музики в м. Летичів.
У 2013 брав участь в ІV конкурсі органної музики у м. Красноброди, Республіка Польща, отримав диплом за найкраще виконання музичного твору польського композитора. З вересня 2014 року навчається у польській музичній школі по класу органу.

                                                                                                                                                                                          Хмельницька обласна філармонія запрошує на концерти у січніСимфонічний оркестр Хмельницької філармонії, диригент програми – заслужений артист України Сергій Рабійчук.
                                                                                                                                                                                             
Хмельницька обласна філармонія запрошує на концерти у січні
Квартет «Акорд» сповідує академічну манеру співу, переважно «a capella». Вимогливість у підборі репертуару та його виконання з відчуттям найтонших художніх інтонацій є творчим кредо колективу від студентських літ і понині.
У репертуарі квартету близько 200 творів: українські народні пісні та пісні народів світу, музична класика, духовні піснеспіви, зразки сучасної вокальної музики. Здебільшого це вивільнені від виконавських штампів високохудожні твори, які витримали випробування часом.
Квартет – учасник Міжнародного студентського фестивалю у м. Бельфорті (Франція, 2000 р.), фестивалю «Лемківська ватра» у м. Гожуві Великопольському (Польща, 2005 р.), здійснив концертний тур містами Німеччини (2002 р.), брав участь у Днях української культури в Польщі (Жешув, 2005 р., Щецінь, 2011 р.), лауреат міжнародного фестивалю-конкурсу «Я там, де є благословення» (І премія, Тернопіль, 2011 р.), ІІ Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів імені Дмитра Бортнянського (І премія, Київ, 2011 р.).
На даний час учасники квартету займаються концертною діяльністю в Україні та за кордоном, працюють над новим репертуаром. Не раз волинські співаки чули захоплені відгуки, що у них душа для пісні, а пісні для душі, і що вони не просто співають, а мов художники, малюють пісню. Справді, можливо як ніхто зі співаків, учасники квартету дуже цікаво тембрально працюють над кожною мелодією. І тому-то таке відчуття, що образ пісні передають у барвах голосів.

Хмельницька обласна філармонія запрошує на концерти у січні
ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ, в дарунок захисникам Вітчизни презентація книги Миколи Балеми «МАРШІ УКРАЇНСЬКОЇ ЗВИТЯГИ»
В концерті беруть участь:
Оркестр Національної Академії
Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
Диригент — підполковник Ігор Іщук
Академічний ансамбль пісні і танцю \”Козаки Поділля\”
Художній керівник і головний диригент —
народний артист України, композитор Микола Балема

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього