Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує новий проект, який має назву "Іменини професії" та спрямований на задоволення потреб молоді в отриманні якісної професійної інформації та профорієнтаційних послугЯк зацікавити молодь до отримання актуальних на ринку праці професій? Як допомогти сьогоднішнім школярам у виборі свого професійного майбутнього? Цим та іншим питанням завжди приділяється значна увага з боку Хмельницької обласної служби зайнятості, яка є одним із організаторів та активних учасників профорієнтації учнівської молоді, постійно працює над удосконаленням змісту та форм профорієнтаційної роботи.Як зацікавити молодь до отримання актуальних на ринку праці професій? Як допомогти сьогоднішнім школярам у виборі свого професійного майбутнього? Цим та іншим питанням завжди приділяється значна увага з боку Хмельницької обласної служби зайнятості, яка є одним із організаторів та активних учасників профорієнтації учнівської молоді, постійно працює над удосконаленням змісту та форм профорієнтаційної роботи.

У поточному році Хмельницька обласна служба зайнятості запроваджує новий проект, який має назву “Іменини професії” та спрямований на задоволення потреб молоді в отриманні якісної професійної інформації та профорієнтаційних послуг; популяризацію актуальних на ринку праці професій та підвищення їх престижу; інформування учасників проекту про освітні послуги навчальних закладів та послуги, які надає служба зайнятості, можливості навчання та працевлаштування за професіями, які популяризуються під час проекту; підвищення соціальної відповідальності роботодавців за збереження та формування трудового потенціалу, сприяння їм в укомплектуванні кадрами підприємств. Проект розрахований на безробітну молодь, яка немає професії або потребує її зміни, та учнів загальноосвітніх шкіл.

Протягом січня поточного року проводилася підготовка до реалізації проекту. Фахівці центрів зайнятості знайомилися із його змістом та завданнями, визначалися з професіями, які будуть презентувати впродовж тижня, на який припадає професійне свято за обраною професією. Здійснювалася робота з соціальними партнерами, які допомагатимуть та сприятимуть в проведенні різноманітних заходів. З березня місяця в розрізі тижня, який матиме назву “Іменини професії”, будуть проходити професіографічні екскурсії, презентації професії, роботодавців, презентації та дні відкритих дверей навчальних закладів, зустрічі з представниками професії, учнями та студентами, які оволодівають цими професіями, майстер-класи, міні-ярмарки тощо. А щоб було цікавіше, для школярів будуть організовані заходи нового формату – “брейн-ринги” та “квести” профорієнтаційної тематики. В ході проекту інформація про професії, її представників та заходи, які проводить служба зайнятості, буде висвітлюватися на шпальтах газет, на веб-сторінці обласного центру зайнятості та сайтах соціальних партнерів – його учасників.

Сподіваємося, що учасники проекту зможуть отримати корисну інформацію про різноманітні професії, підприємства регіону, перспективи на ринку праці, більше дізнаються про власні можливості та уподобання, про можливості служби зайнятості та навчальних закладів, що дозволить їм визначитися з своїми подальшими професійними планами.

Ознайомитися з графіком реалізації проекту «Іменини професії» можна тут

За матеріалами: Хмельницького ОЦЗ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього