Хмельницька область восени скоротила споживання газу на 36%
Теплопостачальні підприємства області восени зменшили споживання природного газу приблизно на 36%. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Симчишин.Хмельницька область восени скоротила споживання газу на 36%
Теплопостачальні підприємства області восени зменшили споживання природного газу приблизно на 36%. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Симчишин.
Із запланованих заходів зі скорочення споживання природного газу (технічних заходів та заходів з переведення на альтернативні види палива) уже реалізовано 94,6%. Крім того, за рахунок 16,8 млн. грн. коштів обласного бюджету на об’єктах соціальної сфери буде введено в експлуатацію 42 твердопаливних котли.
«На разі стоїть завдання освоїти 15,2 мільйона гривень, виділених з державного бюджету, які ми виключно направили в комунальну теплоенергетику на впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів, електрокотлів та інше,» – зазначив посадовець. Підготовлено 21 проект, реалізація яких передбачає встановлення 38 котлів на твердому паливі, 4 електрокотли та 4 геліосистеми, що має забезпечити заміщення 6,5 млн.м³ природного газу, а економічний ефект від впровадження становитиме 8,8 млн.грн. на рік.
На покращення розрахунків за уже спожитий природний газ позитивно вплинула виділена з державного бюджету субвенція на погашення різниці в тарифах. Хмельницькій області з державного бюджету розподілено 206,5 млн .грн. субвенції. Усі ці кошти в області уже освоєні, на проведення взаєморозрахунків за рахунок коштів субвенції укладено 63 договори з НАК «Нафтогаз України», станом на 1 листопада усі договори профінансовано і заборгованість за спожитий природний газ зменшилась на 206,5 млн.гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього