Хмельницька патрульна поліція вже склала 53 протоколи
Не цілих три доби працює нова патрульна поліція у Хмельницькому, а вже є результат – 53 протоколи про порушення адмінкодексу складено за цей короткий час. Повідомила сьогодні виконуюча обов’язки старший інспектор прес-служби патрульної поліції Алла Пампура.Хмельницька патрульна поліція вже склала 53 протоколи
Не цілих три доби працює нова патрульна поліція у Хмельницькому, а вже є результат – 53 протоколи про порушення адмінкодексу складено за цей короткий час. Повідомила сьогодні виконуюча обов’язки старший інспектор прес-служби патрульної поліції Алла Пампура.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, серед порушень виявлених патрульними найбільше пов’язані з дорожнім рухом. Це – керування автотранспортом без водійського посвідчення – 6 випадків, скоєння дрібних ДТП, ігнорування вимог дорожніх знаків – по 8 випадків та найбільше – 11 випадків, порушень правил зупинки і стоянки транспортного засобу. За порушників правил паркування патрульні візьмуться серйозно вже після Новорічних свят і таки наведуть лад на вулицях і тротуарах міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього