Хмельницька поліція долучилася до дитячого свята «Місто професій»
Патрульна поліція, поліцейські вибухотехніки, спецпризначенці, кінологи та експерти минулих вихідних знайомили маленьких хмельничан з премудростями правоохоронної професії у рамках дитячого заходу «Місто професій».Хмельницька поліція долучилася до дитячого свята «Місто професій»
Патрульна поліція, поліцейські вибухотехніки, спецпризначенці, кінологи та експерти минулих вихідних знайомили маленьких хмельничан з премудростями правоохоронної професії у рамках дитячого заходу «Місто професій».

Потримати у руках справжню зброю, приміряти поліцейське спорядження, посидіти за кермом новенького патрульного авто або зробити популярне сьогодні «селфі з копом» — це лише маленький перелік того, що юні мешканці Хмельницького могли зробити, відвідавши цікавий профорієнтаційний захід, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції.

ГУНП в Хмельницькій області облаштувало кілька виставкових майданчиків, на яких дітям та підліткам продемонстрували, як працюють кінологи, слідчі-криміналісти, вибухотехніки, бійці різних спецпідрозділів поліції та патрульні.

Хмельницька поліція долучилася до дитячого свята «Місто професій» Хмельницька поліція долучилася до дитячого свята «Місто професій»

Упродовж всього заходу відвідувачам дарував своє вишукане мистецтво естрадний оркестр ГУНП в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення