Хмельницька прокуратура домоглася повернути громаді землі
За результатами розгляду позову прокуратури міста Хмельницького, господарським судом області визнано недійсним договір оренди земельної ділянки площею більше 6,5 тисячі квадратних метрів, укладений між Хмельницькою міською радою та одним із товариств з обмеженою відповідальністю.Хмельницька прокуратура домоглася повернути громаді землі
За результатами розгляду позову прокуратури міста Хмельницького, господарським судом області визнано недійсним договір оренди земельної ділянки площею більше 6,5 тисячі квадратних метрів, укладений між Хмельницькою міською радою та одним із товариств з обмеженою відповідальністю.
За вказаним договором товариству передано в оренду земельну ділянку вартістю майже 7,6 мільйона гривень, яка розташована по вул. Старокостянтинівське шосе, під будівництво виробничої бази.
Як зауважив прокурор міста Олександр Мартинюк, підставою для визнання недійсною зазначеної угоди стало те, що ТОВ, усупереч вимогам земельного законодавства, продовжував використовувати землю без відповідних рішень органу місцевого самоврядування про надання прав на земельну ділянку. А попередні такі рішення були скасовані як незаконні за позовами прокуратури м.Хмельницького.
Відповідно до постанови суду товариство зобов’язано повернути землю територіальній громаді.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього