Хмельницька прокуратура вимагатиме реального покарання для міліціонерів - злодіїв
Міліціонерів, які відкрито викрали з кафе – бару побутову техніку, засудили та… відпустили додому.Хмельницька прокуратура вимагатиме реального покарання для міліціонерів - злодіїв
Міліціонерів, які відкрито викрали з кафе – бару побутову техніку, засудили та… відпустили додому.

Нагадаємо, досудовим слідством, яке здійснювала прокуратура Хмельницької області, встановлено, що у квітні минулого року двоє дільничних інспекторів, під приводом охорони майна приміщення кафе-бару на вул. Проспект Миру, де правоохоронцями були виявлені гральні автомати, відкрито викрали із закладу побутову техніку на суму майже 6500 гривень. У присутності свідка, який не знав про злочинні наміри дільничних, вивезли пограбоване і сховали у гаражі.
Надалі з метою уникнення кримінальної відповідальності за скоєне та тиску на свідка зазначені міліціонери неодноразово погрожували йому вбивством за показання проти них у прокуратурі, завдали побоїв.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду від 1 липня двох колишніх співробітників Хмельницького міськвідділу міліції визнано винними у вчиненні п’яти кримінальних правопорушень: ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений групою осіб), ч. 1 ст. 365 (перевищення влади), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), ст. 386 (незаконний вплив на свідка) КК України.
За вироком суду їм призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки.
Водночас, судом їх звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком 3 роки та змінено запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання.

У зв’язку з невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особам обвинувачених через його м’якість, неправильним застосуванням закону про кримінальну відповідальність прокуратурою області готується апеляційна скарга на вказаний вирок суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього