Хмельницька рота особливого призначення "Богдан" набирає добровольців
Набір кандидатів відбувається на добровільній конкурсній основі для служби в органах внутрішніх справ та участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.Хмельницька рота особливого призначення "Богдан" набирає добровольців
Набір кандидатів відбувається на добровільній конкурсній основі для служби в органах внутрішніх справ та участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Основні вимоги до кандидатів стосуються вікового цензу (від 20 до 35 років), освіти (повна загальна середня або вища освіта). вільного володіння українською мовою, фізичного здоров’я та моральної стійкісті, високого патриотизму. Обов\’язковою умовою є відсутність судимості. Пріоритет надається кандидатам, володіючим вогнепальною зброєю та правилами рукопашного бою.

Етапи відбору кандидатів:
– особиста співбесіда,
– психологічне обстеження,
– медичний огляд (ВЛК),
– фізична підготовка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього