Детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виявлено корупційну схему керівництва Державної санітарно-епідеміологічної служби
Хмельницька санепідслужба потрапила під всеукраїнську хвилю санкціонованих обшуківЯк повідомляє прес-служба НАБУ, детективи провели 44 обшуки у 20 областях України. Під \”приціл\” бюро потрапила і Хмельницька область, як стало відомо журналістам podilska.info зі слів працівників санслужби, обшуки проводились вчора від самого ранку.

У Національному антикорупційному бюро зазначають, що метою корупційної схеми керівництва Державної санітарно-епідеміологічної служби було заволодіння бюджетнимикоштами під виглядом виділення премій до Дня медичного працівника України.

Хмельницька санепідслужба потрапила під всеукраїнську хвилю санкціонованих обшуків

«Відповідно до схеми, керівник Держсанепідслужби України надав злочинну вказівку нихці директорів відповідних державних обласних установ, згідно із якою їм та їхнім заступникам виплатять премію до Дня медичного працівника у розмірі двох місячних посадових окладів, один з яких вказані особи можуть залишити собі, а інший повинні передати йому», – заявляють в НАБУ, додають, що досудове розслідування триває.

У зв’язку з великою кількістю об’єктів у різних регіонах України, на яких проводилися слідчі дії, до участі у даних заходах було залучено працівників Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

На даний час на території України оперативники ДЗЕ Нацполіції спільно з НАБУ проводять масштабні заходи по затриманню обласних керівників територіальних підрозділів санітарно-епідеміологічної служби України та санкціоновані обшуки у службових приміщеннях та за їх місцем мешкання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього