Хмельницька \"Свобода\" каже, що її партійців будуть переслідуватиНардеп Ігор Сабій направив депутатське звернення, щоб попередити політичні репресії активістів Євромайдану.

Депутатські звернення свободівець надіслав прокурору Хмельницької області Сергію Соляру, начальнику управління СБУ у Хмельницькій області Віктору Крайтору та начальнику УМВС в Хмельницькій області Сергію Шутяку. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свободи».Хмельницька \"Свобода\" каже, що її партійців будуть переслідуватиНардеп Ігор Сабій направив депутатське звернення, щоб попередити політичні репресії активістів Євромайдану.

Депутатські звернення свободівець надіслав прокурору Хмельницької області Сергію Соляру, начальнику управління СБУ у Хмельницькій області Віктору Крайтору та начальнику УМВС в Хмельницькій області Сергію Шутяку. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свободи».
У зверненні зазначено, що до Ігоря Сабія «надійшла інформація щодо можливого переслідування за політичні переконання та активну участь в регламентованих Конституцією України мирних акціях протесту та зборах громадян членів політичних партій, активістів та учасників Євромайдану у Києві, Хмельницькому та райцентрах Хмельницької області».

Мова ніби то йде про відкриття кримінальних проваджень за сфабрикованими справами, переслідування, виклики на допити і т.д.

Свободівці повідомляють про створення спеціальних оперативних груп із працівників прокуратури, обласного управління УМВС, управління СБУ в Хмельницькій області, завданням яких є максимальний збір інформації про діяльність молодіжних громадських організацій, народних депутатів України, депутатів місцевих рад Хмельницької області і т.д.
У «Свободі» повідомили, що конкретні факти переслідування за активну участь у Євромайданах є, хоча прізвищ не називають.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього