Хмельницька влада обіцяє нарешті відремонтувати вулицю Набережну
Уже 12 років мешканці вулиці Набережна, що у мікрорайоні Лезневе в Хмельницькому, чекають на капітальний ремонт дороги.Хмельницька влада обіцяє нарешті відремонтувати вулицю Набережну
Уже 12 років мешканці вулиці Набережна, що у мікрорайоні Лезневе в Хмельницькому, чекають на капітальний ремонт дороги. 700 метрів рясно всипані ямами, калюжами. Люди роками благають відремонтувати дорогу, натомість отримують відписки з порожніми обіцянками.

Пані Галина нещодавно повернулась з лікарні. Півроку тому жінка вийшла в магазин, зашпорталася на зруйнованій дорозі, впала і розірвала міжхребцеву грижу.

«Я вже немолода, нога потрапила в яму, і все – на операційний стіл. Стільки коштів пішло на лікування, хто мені їх буде відшкодовувати? Скажіть, будь ласка, чому за 12 років вони так і не зробили цю дорогу?», – плаче пенсіонерка.

Підтримують жінку і решта сусідів. Цього року люди вкотре написали до чиновників з вимогою відремонтувати дорогу – отримали відповідь, що депутати, якщо отримають пропозиції від голови місцевого самоврядування, тоді і будуть вирішувати, чи виділяти кошти на ремонт.

Голова місцевого самоврядування продемонстрував журналістам надіслані ще в листопаді пропозиції. За цим списком вулиця Набережна третя на черзі.

Журналісти «Народного контролю» їдуть до Хмельницького міського голови. Мер запевнив, вулицю Набережну в цьому році таки відремонтують.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього