Хмельницька влада залучає молодіжні організації до роботи
Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс соціальних проектів громадських об’єднань (громадських організацій) у 2015 році.Хмельницька влада залучає молодіжні організації до роботи
Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс соціальних проектів громадських об’єднань (громадських організацій) у 2015 році.

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ – залучення об’єднань громадян (громадських організацій) до виконання Обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2011 – 2015 роки, для ефективного розв’язання та всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:
1. Залучення об’єднань громадян (громадських організацій) до виконання основних заходів Обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2011-2015 роки.
2. Підтримка ініціатив об’єднань громадян (громадських організацій), спрямованих на розв’язання та всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію.
3. Сприяння розвитку партнерських відносин з об’єднаннями громадян (громадськими організаціями).
4. Сприяння розвитку громадської активності та патріотичної свідомості молоді, створити морально-етнічні засади для її всебічного розвитку.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ:
1. Створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості.
2. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей.
3. Пропаганда та формування здорового способу життя.
4. Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.
5. Євроінтеграція

Загальний фонд конкурсу становить 120 тис. гривень.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ:
Конкурсні пропозиції можуть подаватися громадськими організаціями, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
1. заяву про участь у конкурсі, складену за встановленою формою (додається) за підписом керівника або уповноваженої особи, скріпленим її печаткою (у разі наявності);
2. виписку з ЄДРПОУ;
3. копію статуту (положення), завірені в установленому порядку;
4. копію рішення органу державної податкової служби про включення об’єднання громадян (громадської організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій;
5. копію податкового звіту об’єднання громадян (громадської організації), за попередні два роки;
6. опис та кошторис витрат, необхідних для виконання програми (реалізації проекту, заходу), за встановленою формою (додається);
7. листи-підтвердження від інших організацій, залучених до виконання програми (реалізації проекту, заходу);
8. інформацію про діяльність об’єднання громадян (громадської організації), зокрема про досвід виконання програм (реалізації проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування об’єднання громадян (громадської організації), його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (форма додається).
Пакет конкурсної документації в електронному вигляді для завантаження.
Також інформуємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. N 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» об’єднання громадян (громадська організація), визнане переможцем конкурсу, бере участь у співфінансуванні програми (проекту, заходу) в розмірі не менше 25 відсотків необхідного обсягу фінансування.
Конкурсна пропозиція повинна бути оформлена державною мовою.
Зверніть увагу!!! Повний комплект конкурсної пропозиції необхідно подати до управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації в електронному вигляді (на компакт-диску з розбірливо написаною на ярлику назвою організації-заявника) та друкованому вигляді.

ТЕРМІН приймання конкурсної пропозиції 2 березня до 31березня 2015 року (до 16.00 год.). Конкурсна пропозиція подана після закінчення встановленого терміну не розглядатиметься.
Документи приймаються за адресою:
29000, м.Хмельницький, майд. Незалежності, 1, (кімн. № 135).
Контактна особа: Поліщук Ольга Володимирівна
Додаткову інформацію ви можете отримати за тел.:
(0382) 72-05-45

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього