Хмельницька ЗОШ №18 отримала сучасний спортивний майданчик
Новенький спортивний майданчик зі штучним покриттям запрацював на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. В. Чорновола.Хмельницька ЗОШ №18 отримала сучасний спортивний майданчик
Новенький спортивний майданчик зі штучним покриттям запрацював на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. В. Чорновола.
Сучасний майданчик в закладі з’явився завдяки поєднанню зусиль міської влади та небайдужих хмельничан, які переймаються проблемами розвитку фізичної культури та спорту. В урочистій обстановці символічну стрічку на відкритті спортивної арени перерізав міський голова Сергій Мельник та приватний підприємець Сергій Дячук, який долучився до будівництва майданчика.
За вагомий внесок у розбудову спортивної бази міський голова вручив подяку та цінний подарунок підприємцю Сергію Дячуку. А з нагоди проведення міського міні-турніру з футболу серед учнівської молоді Сергій Іванович вручив капітанам шкільних команд футбольні м’ячі.
Майданчиком ЗОШ №18 протягом навчального процесу будуть користуватися учні закладу, а після завершення уроків усі охочі зможуть пограти у футбол.

Хмельницька ЗОШ №18 отримала сучасний спортивний майданчик

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього