Хмельницька співачка Наталя Валевська, яка активно підтримувала Антимайдан та «продалася» під час Революції Гідності Партіі регіонів, зараз виступає за мирне врегулювання ситуації на Донбасі

Хмельницька «зірка» Наталя Валевська вважає, що кожна влада від Бога і молиться за припинення АТОХмельницька «зірка» Наталя Валевська вважає, що кожна влада від Бога і молиться за припинення АТО

Як стало відомо Подільській.info хмельницька співачка Наталя Валевська, яка активно підтримувала Антимайдан та «продалася» під час Революції Гідності Партіі регіонів, зараз виступає за мирне врегулювання ситуації на Донбасі. «Зірка» з тривожними нотками у голосі згадує, як бачила колону військової техніки, яка їхала на схід країни.
«Ми були з моїм колективом на Полтавщині і бачили, як їхали машини з ракетами. У такий сонячний літній час не віриться, що це відбувається у нашій країні, – каже співачка в одному з інтерв’ю. – І я розумію, яккщо ця техніка рухалася у напрямку сходу, значить, буде якесь продовження АТО. Як до цього можна ставитися? Лише негативно».
Далі Валевська заявила, що кожна влада від Бога, і раз ми усі це переживаємо, значить, ці випробування послав Господь. «Але в наших силах усе змінити за допомогою молитв. І я щодня молюся за припинення цієї братовбивчої війни», – каже співачка з Хмельницького.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту