Учасники Народного віче у Хмельницькому вимагають від правоохоронців припинити репресії і переслідування майданівців.
Відповідна резолюціа була ухвалена на недільному віче, на яке зібралися близько 70 людей.

Хмельницьке Народне віче вимагає від правоохоронців припинити репресіїУчасники Народного віче у Хмельницькому вимагають від правоохоронців припинити репресії і переслідування майданівців.

Відповідна резолюціа була ухвалена на недільному віче, на яке зібралися близько 70 людей.

“Наслідком подій і недолугості голови ОДА Пруса стали небачені досі політичні реперсії проти активістів та учасників і організаторів Майдану у Хмельницькому. Правоохоронці увірвалися і обшукали помешкання актвиістки Анни Литвинюк. Після чого, у суді, сторона обвинувачення вимагала для неї міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Зрозуміло, що голова Хмельницької ОДА Леонід Прус вирішив цинічно поквитатися із дівчиною за її активну громадянську позицію”, – говориться у відозві.

Народний депутат України Ігор Сабій на Народному віче закликав правоохоронні органи закрити всі кримінальні провадження проти свободівців та майданівців.

Крім цього, учасники віче вимагали від Президента Порошенка “негально звільнити Леоніда Пруса з посади голови Хмельницької ОДА”.

Як писав НГП, 5 липня суддя Хмельницького міськрайонного суду Андрій Місінкевич розпочав слухання у справі Литвинюк. Свободівці Ганні Литвинюк оголошена підозра у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 296 ККУ (хуліганство) через події, які сталися 2 липня у приміщенні Хмельницької облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього