Хмельницьке «Поділля» побореться за медалі аматорського чемпіонату України
Команда заявить про себе на дорослому рівні.Хмельницьке «Поділля» побореться за медалі аматорського чемпіонату України
Команда заявить про себе на дорослому рівні. Свій перший матч у рамках чемпіонату «Поділля» проведе вже в цю суботу. Гратимуть хмельничани з чернівецькою «Волокою».
«Хлопці, які вийдуть на футбольне поле, це – результат семирічної наполегливої праці, – розповідає про команду президент дитячо-юнацького футбольного клубу «Поділля» Євген Бейдерман. – Коли ми взяли клуб, у ньому було 38 дітей. Ми зробили сім випусків. Два роки відіграли в вищій дитячій лізі. Ось, звідки й результат».
Кістяк новоутвореної команди складають випускники ДЮФК «Поділля». Самих лише перемог від хлопців у клубі не вимагають. Головне завдання – розвивати футбол у Хмельницькій області.
«Ми не ставимо завдань перемагати, – каже Євген Бейдерман, – у нас все націлено на розвиток. А він, зазвичай, починається з поразок. Але намірів програвати ми не маємо. Та, готові до всього».
Гравці «Поділля» добре налаштовані на дорослий футбол. Кажуть, він кардинально відрізняється від дитячого. «Буде нелегко, та ми знали, куди йдемо», – підсумував гравець команди Андрій Богославський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього