Хмельницьке «Поділля»  починає чемпіонат України з перемоги
Перед початком матчу вболівальників привітали президент клубу Євген Бейдерман, мер Хмельницького Олександр Симчишин, депутат облради Олександр Палій та президент Федерації футболу Хмельниччини Ігор Хіблін. За офіційними даними, на матчі були присутні понад 4.700 вболівальників.Хмельницьке «Поділля»  починає чемпіонат України з перемоги
Перед початком матчу вболівальників привітали президент клубу Євген Бейдерман, мер Хмельницького Олександр Симчишин, депутат облради Олександр Палій та президент Федерації футболу Хмельниччини Ігор Хіблін. За офіційними даними, на матчі були присутні понад 4.700 вболівальників.

Перший тайм почався жваво, хмельничани мали декільках вигідних моментів “розмочити” рахунок, але фортуна повернулася до команди спиною.

В другій половині матчу, “Поділля” почало гру жвавіше, і це дало свої плоди. На 52-хвилині матчу, Алішер Якубов вивів хмельничан вперед. Остаточну крапку у матчі поставив на 90+3 хвилині Ліповуз Андрій.З 20-метрів він ефектно пробив у правий нижній кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з рахунком 2:0. Радує не лише результат, а й якісна, змістовна гра молодих футболістів «Поділля», більшість з яких робить перші кроки у професійному футболі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього