Хмельницьке СБУ не хоче увіковічити пам’ять загиблих під їхніми стінами Героїв Небесної Сотні
Активісти Хмельницького ЄвроМайдану хочуть, аби на приміщенні Хмельницького управління Служби безпеки України з’явилася меморіальна дошка з іменами загиблих Героїв Небесної Сотні – Людмили Шеремет та Дмитра ПагораХмельницьке СБУ не хоче увіковічити пам’ять загиблих під їхніми стінами Героїв Небесної Сотні
Активісти Хмельницького ЄвроМайдану хочуть, аби на приміщенні Хмельницького управління Служби безпеки України з’явилася меморіальна дошка з іменами загиблих Героїв Небесної Сотні – Людмили Шеремет та Дмитра Пагора. Обоє загинули під стінами хмельницького СБУ 19 лютого 2013 лютого, коли відбувалися протести проти режиму Януковича.

Утім, керівництво Хмельницького обласного управління СБУ, за нашою інформацією, нібито виступає проти такої громадської ініціативи. Принаймні, за інформацією з офіційних джерел, поки у цьому відомстві не сформулювали узгодженої зі столичним керівництвом офіційної позиції щодо цього питання.

Активісти Майдану кажуть, що добиватимуться встановлення меморіальної дошки на приміщенні хмельницького СБУ. Адже це увіковічення пам’яті Героїв, які поклали своє життя за Незалежність України.

Громадські активісти давно уже думали, як «освятити» Хмельницьке управління Служби безпеки України, яке стало трагічним символом Революції Гідності у Хмельницькому. Ще після перемоги Революції Гідності були думки прикрасити одну із стін приміщення хмельницького СБУ величезним малюнком у стилі стріт-арт на тему ЄвроМайдану. Але таку ідею тодішнє керівництво хмельницького управління СБУ також не підтримало.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього