Загорання сталося в результаті гниття твердих відходів за умови високої температури. Рятувальники гасили вогонь і вдень, і вночі.

Хмельницьке сміттєзвалище за один день горіло двічіЗагорання сталося в результаті гниття твердих відходів за умови високої температури. Рятувальники гасили вогонь і вдень, і вночі.
Хмельницьке сміттєзвалище за один день горіло двічі
Нагадаємо, пожежа виникла вчора, 2 серпня. Протягом чотирьох годин вносі вогнеборцям вдалося приборкати пожежу.Та вже о 15:15 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що виникли нові осередки пожежі, а через сильний вітер вогонь швидко поширився як в об’ємі, так і по площі.

За словами начальника Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Борис Болібрух, ситуація з пожежами на полігоні твердих побутових відходів у Хмельницькому є проблемною та виникає неодноразово і щороку. Такі загоряння є тривалими, охоплюють значну площу та потребують залучення значної кількості технічних засобів та особового складу пожежно-рятувальних підрозділів, комунальних служб та використання значних матеріальних ресурсів.
Пожежу гасили 62 рятувальники на 10 одиницях пожежної та спеціальної техніки ДСНС, а також комунальні служби обласного центру.
Роботи з локалізації та ліквідації осередків горіння наразі тривають.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту