Хмельницьке УДСБЕЗ затримало працівника військкомату за отримання хабаря
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук начальник УМВС Олександр Розізнаний.Хмельницьке УДСБЕЗ затримало працівника військкомату за отримання хабаря
Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук начальник УМВС Олександр Розізнаний.
\”Не так давно розповідав вам на сторінках ФБ про те, що після пікетування жінками військкомату у Кам\’янці-Подільському усі начальники райвідділів міліції провели зустрічі з місцевими воєнкомами та обговорили ситуацію. Здавалося б, порозумілися, але, як виявилося, ще не всі посадовці розуміють, у якому становищі сьогодні перебуває наша країна. Буквально на вихідних працівники УДСБЕЗ затримали на гарячому працівника військкомату, який отримав неправомірну вигоду у розмірі 500 доларів за виключення особи зі списку потенційних кандидатів на мобілізацію в зону АТО. Наразі відносно нього відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – \”Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою\”. Посадовець затриманий у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.
Ми й надалі працюватимемо у даному напрямку, бо сьогодні це справа честі кожного з нас. Тому велике прохання – якщо маєте будь-яку інформацію з цього приводу – негайно повідомляйте мені або начальникові УДСБЕЗ Олександру Федоровичу.\”
Затриманий – 55-річний державний службовець Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього