Хмельницьке управління АМКУ оштрафувало мережу АЗС "БРСМ-Нафта"
Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «БРСМ-Нафта» і ТОВ «Бел Оіл» (обидві юрособи пов\’язані з мережею АЗС «БРСМ-Нафта») на 170 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів по закупівлі нафтопродуктів Шепетівською центральною районною лікарнею в 2012 році.Хмельницьке управління АМКУ оштрафувало мережу АЗС "БРСМ-Нафта"
Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «БРСМ-Нафта» і ТОВ «Бел Оіл» (обидві юрособи пов\’язані з мережею АЗС «БРСМ-Нафта») на 170 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів по закупівлі нафтопродуктів Шепетівською центральною районною лікарнею в 2012 році.
Розслідування АМКУ виявило, що запропоновані на торгах ціни були на 5-7% вище, ніж середньоринкові ціни на АЗС.
Згідно з чинним законодавством, суб\’єкти господарювання протягом 3 років не зможуть брати участь у державних закупівлях.
Мережа «БРСМ-Нафта» налічує 140 АЗС і належить, за даними ЗМІ, на паритетних засадах екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому та Андрію Бібі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього