Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету оштрафувало 2 київські компанії
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Бел Оіл» (м. Обухів, Київська обл.) та ТОВ «БРСМ-Нафта» (с. Таценки, Обухівський район, Київська обл.) загалом на 68 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.Хмельницьке відділення Антимонопольного комітету оштрафувало 2 київські компанії
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Бел Оіл» (м. Обухів, Київська обл.) та ТОВ «БРСМ-Нафта» (с. Таценки, Обухівський район, Київська обл.) загалом на 68 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.
У 2012 році товариства узгодили дії під час проведення процедури відкритих торгів Відділом освіти Шепетівської районної державної адміністрації із закупівлі нафтопродуктів.
«Відділення встановило, що ТОВ «БРСМ-Нафта» приймало участь у процедурі закупівлі формально для забезпечення перемоги ТОВ «Бел Оіл». Цінова пропозиція ТОВ «БРСМ-Нафта» була значно вища за середньозважені ринкові ціни на нафтопродукти, що діяли на момент проведення закупівлі. ТОВ «БРСМ-Нафта» не має у власності чи користуванні АЗС на території Хмельницької області, тому у разі перемоги не могло б самостійно забезпечити виконання умов договору замовника. До того ж, ТОВ «БРСМ-Нафта» не надало жодного підтвердження виконання аналогічних договорів, не зважаючи на те, що таке підтвердження вимагалось документацією конкурсних торгів.
Між товариствами існують тісні ділові та економічні зв’язки. Зокрема, укладені договори, окремі з яких діяли на момент підготовки та проведення процедури закупівлі: щодо надання у користування АЗС та резервуарів, про надання послуг з охорони АЗС, проведення ремонтних робіт на АЗС.
На момент проведення процедури закупівлі головний бухгалтер ТОВ «БРСМ-Нафта» одночасно за договором надавала ТОВ «Бел Оіл» бухгалтерські та консультаційні послуги щодо проведення процедур закупівель.
Для підтвердження якості предмету закупівлі ТОВ «Бел Оіл» та ТОВ «БРСМ-Нафта» надали однакові сертифікати відповідності та паспорти якості продукції», – проінформував голова відділення Віталій Олуйко.
Як повідомлялось раніше, у 2014 році Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «БЕЛ ОІЛ» та ТОВ «БРСМ-НАФТА» на 170 тис. грн за узгодження товариствами дій під час проведення у 2012 році Шепетівською центральною районною лікарнею процедури відкритих торгів на закупівлю продуктів нафтоперероблення рідких.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього