Хмельницьке відділення проекту “Кешер”, яке працює при благодійному фонді “Хесед Бешт” в черговий раз організували захід який спрямований на протидію ракуПрезентація проекту Жіноче здоров\”я відбулася в геріатричному центрі для ветеранів війни та праці. Жінок також оглянув досвідчений лікар онколог.Презентація проекту Жіноче здоров\”я відбулася в геріатричному центрі для ветеранів війни та праці. Жінок також оглянув досвідчений лікар онколог.

Організація Проект Кешер – всесвітня недержавна громадська організація, яка вже 25 років опікується різносторонніми питаннями жіночих проблем: охорона здоров’я технічна та економічна грамотність, протидія насильству у сім’ї та в соціумі. Але найактивніше в останні роки представники Проекту Кешер працюють над реалізацією проекту \”Жіноче здоров’я\”. Протидія раку молочної залози. Учасницями даного проекту стали вже більше тисячі жінок різних вікових груп з Хмельницької області, які мали змогу навчитися само обстеженню молочних залоз або потрапити на огляд лікарів-онкологів, які є волонтерами проекту.

Вже вкотре на заході, яке організовує проект Кешер, досвідчений лікар – онколог Гаррі Дробнер в першу чергу оглянув жінок після чого наголосив на необхідності періодичного самообстеження молочних залоз та відвідин мамолога, а також зауважив, що жінки хворіють від відсутності любові до них з боку чоловіків. І це зовсім не жарти: поринаючи у вир життєвих проблем, чоловіки не опікуються здоров’ям своїх коханих, часто залишаючи їх сам на сам з важкими недугами. Належна увага та розуміння з боку чоловіка здатні налаштувати жінку на одужання. В цьому і переконані і організатори проекту «Кешер» тому кажуть що залюбки допомагають жінкам які опинились в складній життєвій ситуації.

В організаторів Проекту Кешер ще багато нових та цікавих ідей. Тому на своє 25 річчя, будують ще грандіозніші плани.

За матеріалами: http://excl.com.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього