"Хмельницькгаз" відновив продаж скрапленого газу
Забезпечення скрапленим газом споживачів Хмельницької області відновлюється з другої половини жовтня. Після майже піврічної відсутності балонного газу, 24 вересня у м. Києві відбувся спеціалізований аукціон. Однак, закупівельна вартість зрідженого газу зросла у 2,5 разів. Так, вартість балона об’ємом 50 л або 21 кг тепер складає 271 грн."Хмельницькгаз" відновив продаж скрапленого газу
Забезпечення скрапленим газом споживачів Хмельницької області відновлюється з другої половини жовтня. Після майже піврічної відсутності балонного газу, 24 вересня у м. Києві відбувся спеціалізований аукціон. Однак, закупівельна вартість зрідженого газу зросла у 2,5 разів. Так, вартість балона об’ємом 50 л або 21 кг тепер складає 271 грн.

Як відомо, з квітня п.р. спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для населення не відбувалися. Через це, понад 100 тис. сімей Хмельниччини залишилися без такого вкрай необхідного енергоносія. Зокрема, найбільш гостро це відчули на собі мешканці малогазифікованих районів: Летичівського, Полонського, Кам’янець-Подільського, Ізяславського.

«На аукціоні ПАТ «Хмельницькгаз» придбав 210 тонн скрапленого газу, – інформує головний інженер компанії Олександр Лоб. – Цього ресурсу має вистачити на жовтень. Тому, в свою чергу, ми й надалі робитимемо все від нас залежне, щоб забезпечити енергоносієм наших споживачів, особливо напередодні зимового періоду».

ПАТ «Хмельницькгаз» – єдиний в області забезпечує подолян цим видом палива, адже, враховуючи специфіку енергоносія та необхідність дотримання встановлених норм безпеки при його реалізації, компанія має аварійно-диспетчерську службу, забезпечена загальнодержавним засобом оперативного зв’язку «104», має відповідний дозвіл територіальних органів Держгірпромнагляду, необхідні патенти на реалізацію даного виду палива. А також власну виробничу базу, необхідну для виконання всіх видів робіт з газопостачання, відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України та несе юридичну відповідальність за безпеку та надійність газопостачання.

Реалізація балонного газу розпочнеться вже з 15 жовтня, тому споживачам необхідно, як і раніше, звернутися та подати заявки у дільниці скрапленого газу за місцем проживання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього