Постачання скрапленого газу у балонах для потреб мешканців Хмельницької області розпочалося з 1 вересня. Його вартість становить 180 гривень з ПДВ за один балон об’ємом 50 літрів, вагою – 21 кілограм

 «Хмельницькгаз» відновлює реалізацію газу за пільговими цінами  «Хмельницькгаз» відновлює реалізацію газу за пільговими цінами

Постачання скрапленого газу у балонах для потреб мешканців Хмельницької області розпочалося з 1 вересня. Його вартість становить 180 гривень з ПДВ за один балон об’ємом 50 літрів, вагою – 21 кілограм.
Спеціалізовані державні аукціони з продажу скрапленого газу відбулися наприкінці серпня, на яких ПАТ «Хмельницькгаз» закупив 430 тонн скрапленого вуглеводневого газу. Цього запасу має вистачити для забезпечення поточних потреб подолян. Підприємство і надалі братиме участь в спеціалізованих аукціонах, щоб забезпечити безперебійне постачання необхідного енергоносія для споживачів Хмельницької області.
Але, як відомо, ще з лютого 2014 року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводилися. Через це понад 100 тисяч сімей області залишилися без енергоносія. Зокрема, найбільш гостро це відчули мешканці малогазифікованих районів: Летичівського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського та ін.»
«У зв’язку з підвищенням закупівельної вартості 1 тонни на 50% та збільшенням тарифів на транспортування, реалізаційна вартість скрапленого газу зросла лише на 5%. Якщо вартість балона газу за комерційною ціною складає 360 гривень, то за пільговою – 180 гривень, в два рази менше, що зробить такий необхідний енергоносій значно доступнішим для споживачів», – зауважує перший заступник голови правління компанії Василь Семенюк.
ПАТ «Хмельницькгаз» – єдиний в області забезпечує подолян цим видом палива, адже, враховуючи специфіку енергоносія та необхідність дотримання встановлених норм безпеки при його реалізації, компанія має аварійно-диспетчерську службу, забезпечена загальнодержавним засобом оперативного зв’язку «104», має відповідний дозвіл територіальних органів Держгірпромнагляду, необхідні патенти на реалізацію даного виду палива. А також власну виробничу базу, необхідну для виконання всіх видів робіт з газопостачання, відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України та несе юридичну відповідальність за безпеку та надійність газопостачання.
Крім того, планується, що з 1 жовтня ПАТ «Хмельницькгаз» постачатиме скраплений газ і споживачам м. Шепетівки та Шепетівського району, які раніше обслуговувалися ПАТ «Шепетівкагаз».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього