На щастя, у Хмельницький вони повернулися неушкодженими

Хмельницьких даішників обстріляли у зоні АТОНа щастя, у Хмельницький вони повернулися неушкодженими.
Впродовж місяця інспектори Державтоінспекції охороняли правопорядок у Слов’янську та довколишніх містах у Донецькій області. І от, цими вихідними 15 добровольців на п\’яти службових автомобілях повернулися із місячного відрядження на Схід.

У зоні проведення антитерористичної операції наші правоохоронці несли службу на блокпостах, брали участь у бойових операціях, супроводжували колони з військовою технікою, автобуси з переселенцями та виконували інші завдання. Про небезпечність служби у зоні АТО свідчать дірки від куль на службових автомобілях. Але усі хлопці, на щастя, повернулися додому живі та здорові.

Хмельницьких даішників обстріляли у зоні АТО

Це було уже третє відрядження хмельницьких державтоінспекторів у зону проведення антитерористичної операції. У зведеному загоні були представники Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та інших міст нашої області. В основному — старші чоловіки із потрібними знаннями та досвідом.

Дехто побував у зоні бойових дій уже вдруге, а старший групи, Сергій Шемчук — втретє. Саме це дало можливість хлопцям швидко адаптуватися на місці та чітко і злагоджено виконувати поставлені завдання.

“Вони багато чого пережили і бачили, та красномовніше від слів говорять їхні обстріляні службові автомобілі. Це їх не лякає, усі готові після короткого відпочинку знову вирушити на Схід”, — сказав начальник обласного управління міліції Олександр Розізнаний.

Хмельницьких даішників обстріляли у зоні АТО

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього