Хмельницьких міліціонерів навчали правильно реагувати на порушення виборчого законодавства
У хмельницькому обласному управлінні міліції відбулися заняття на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі»Хмельницьких міліціонерів навчали правильно реагувати на порушення виборчого законодавства
У хмельницькому обласному управлінні міліції відбулися заняття на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі», повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Лекцію правоохоронцям, які уже через декілька днів вирушать на виборчі дільниці, прочитала представник Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Анастасія Данілкова. Анастасія Юріївна провела детальний огляд виборчих процедур, до яких залучаються працівники органів внутрішніх справ, із досвіду минулих років розповіла про можливі порушення виборчого законодавства та способи реагування на них.
Також представниця «Комітету виборців України» розповіла про загальну організацію виборчого процесу на території нашої області та наголосила правоохоронцям на їхніх правах та обов’язках в рамках забезпечення громадського порядку під час народного волевиявлення на місцевих виборах.

Особливої актуальності лекція набула у зв’язку з тим, що виборче законодавство зазнало певних змін, і навіть ті правоохоронці, які «пройшли» не одні вибори, отримали чимало корисної для себе інформації.

Крім того, кожен працівник міліції, який вирушає на виборчу дільницю, отримав розроблений Міністерством внутрішніх справ та Комітетом виборців України «Посібник для працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року», у якому повністю розписаний алгоритм дій працівників міліції на основних етапах виборчого процесу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього