Прикордонників стане більше – війна тому причина
Хмельницьких прикордонників стане ще більшеХмельницьких прикордонників стане ще більше
З наступного року кількість курсантів–прикордонників суттєво збільшиться. Сьогодні в Україні, зважаючи на агресію сусідньої держави, зросла потреба у професійних військових. За роки існування у Національній академії імені Богдана Хмельницького було підготовлено понад 9000 офіцерів.
Наступного року кількість курсантів-прикордонників Національної академії імені Богдана Хмельницького суттєво зросте. Через війну в країні планується збільшити державне замовлення щодо підготовки професійних військових.

Сьогодні у Національній академії державної прикордонної служби готують офіцерів за напрямами: охорона та захист державного кордону, правознавство, філологія, автомобільний транспорт. Зараз випускники навчального закладу обороняють україно-російський кордон та лінії розмежування між силами АТО та терористами.
Національна академія імені Богдана Хмельницького – єдиний вищий навчальний заклад в країні, де готують офіцерів-прикордонників. Для навчання тут є уся необхідна навчально-матеріальна база.
За роки існування Академії, тут було підготовлено понад 9000 офіцерів. Це добре навчені вояки, велика кількість яких нині, на передовій боронять українську державу від терористів-найманців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього