Хмельницьких спортсменів привітали з Днем фізичної культури і спорту
Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні припадає на другу суботу вересня.Хмельницьких спортсменів привітали з Днем фізичної культури і спорту
Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні припадає на другу суботу вересня, виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся із переможцями національних і міжнародних змагань, чемпіонатів і олімпійських ігор, тренерами, ветеранами та фахівцями спорту, які виховали не одне покоління спортсменів.

Керівник міста подякував спортсменам і усім, хто причетний до фізкультурно-спортивного руху за те, що своїми спортивними досягненнями прославлять місто Хмельницький в Україні і на міжнародній арені, популяризують спорт і здоровий спосіб життя серед молоді.
«Міська рада піклується про розвиток спорту. В місті завершується реконструкція спортивного комплексу “Поділля”. Нарешті держава довиділяє близько трьох мільйонів і міська рада співфінансує 390 тисяч гривень. Є така надія, що реконструкція стадіону цього року буде завершена. Відкриті вже три стадіони зі штучним покриттям для шкіл міста, це в СЗОШ №18, НВК №10, №2. У перспективі ще один такий стадіон дороблюється приватним інвесторам. Тобто залучаємо і приватні кошти для того, щоби спорт мав розвиток», – розповів Костянтин Іванович. Він також поінформував, що цього року розпочалася програму встановлення у дворах житлових будинків дитячих і спортивних майданчиків. Планується встановити 30 таких пробних майданчиків для дітей та дорослих. Також передбачається реконструювати спортивну школу «Авангард» у сучасний спортивний комплекс.
Хмельницьких спортсменів привітали з Днем фізичної культури і спорту
Приємно, що хмельницькі спортсмени вдало виступають на всеукраїнській та міжнародні аренах. У дні святкування 24-ї річниці незалежності України на Чемпіонаті світу в Мілані (Італія) наші спортсмени з веслування на байдарках та каное Павло Алтухов і Інна Грищун першими вибороли 2 ліцензії для країни на XXXI Літні олімпійські ігри, які пройдуть у серпні 2016 року в Ріо-де-Жанейро.
Переможцями та призерами міжнародних та Всеукраїнських змаганнях ставали Дмитро Янчук (веслування на байдарках та каное), Софія Сікорська (тхеквондо ВТФ), Сергій Бойчунь (карате), Олександр Альохін (кікбоксинг), Павло Олійник (вільна боротьба), Марина Бех (легка атлетика), Аркадій Карцан (бокс).
Плідно працюють зі спортсменами заслужені тренери України Анатолій Чумаков (бокс), Аркадій Майстер та Жиляєва Наталія (веслування на байдарках та каное), Олег Луговий (кікбоксинг), Вікторія Кондрут (велоспорт), Тетяна Заводна (плавання серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату), Михайло Мацьоха (важка атлетика), Сергій Пісоцький (тхеквондо).

Надається фінансова підтримка ігровим видам спорту: регбі, гандбол, волейбол, футбол. Регбійна команда “Хмельницький” виборола третє місце в Чемпіонату України, троє чоловік входять до складу національної збірної команди України з регбі.
За підтримки міської ради розпочинає виступи в вищій лізі волейбольна команда “Новатор”.
Надаються стипендії міського голови 10 кращим спортсменам Хмельницького.
Очільник міста запевнив, що влада міста і надалі буде створювати умови хмельничанам для занять фізкультурою та улюбленими видом спорту. Костянтин Іванович побажав найкращих досягнень спортсменам, ветеранам здоров’я, а нашій державі мирного неба, і щоби боротьба велася лише на спортивних майданчиках.
Після вітальних слів виконуючий обов’язки міського голови вручив грамоти та подяки кращим представникам спортивної галузі. Відзнак міської ради вони удостоєні за особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Хмельницькому, особисті спортивні досягнення та з нагоди відзначення професійного свята.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього