Хмельницьких строковиків відправлять служити на кордон
Для служби в армії в Хмельницькому та області наберуть осіб, не молодших 20 років.Хмельницьких строковиків відправлять служити на кордон
Для служби в армії в Хмельницькому та області наберуть осіб, не молодших 20 років.
У Хмельницькому ухвалено рішення про початок весняного призову із 5 травня. Згідно з рішенням, до цього дня повинні завершитися всі підготовчі заходи: медогляд, обстеження, лікування і вивчення особливостей призовників.
Закінчення ж весняного призову намічене на 30 червня. Як розповіли у облвійськкоматі, в області планують набрати менше 1000 хлопців. Однак подейкують, що і цю кількість призовників в області буде проблематично знайти, оскільки чимало з тих чоловіків призовного віку, хто хотів йти служити і мав до того усі необхідні фізичні та моральні якості, уже служать за контрактом. До речі, Хмельниччина суттєво перевиконала план із рекрутингу контрактників, відправивши в першому кварталі до українського війська близько 800 добровольців у віці від 20-ти до 40-ка років. Саме молоді чоловіки із цієї когорти були основним призовним ресурсом для строкової служби, – кажуть у воєнкоматі.
На відміну від минулорічного весняного призову, розподіляти строковиків будуть не лише у частини Збройних Сил України та Нацгвардії, але і в частини Держприкордонслужби. Проходити службу будуть виключно чоловіки 20-27 років і лише в пунктах постійної дислокації, без участі в бойових діях.
Громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов\’язку, у встановленому Законом порядку, будуть розшукувати, затримувати і доставляти до воєнкоматів у супроводі правоохоронців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього