Хмельницькому 8-му полку спецпризначення хочуть присвоїти звання козацького
Заступник командира спецпризначенців Михайло Федорук на засіданні Ради козацьких отаманів розповів, що у 8-му полку схвально поставились до пропозиції козаків.Хмельницькому 8-му полку спецпризначення хочуть присвоїти звання козацького
Рада козацьких отаманів Хмельницької області при Хмельницькій ОДА 3 лютого ухвалила звернення до Президента та міністра оборони України про присвоєння 8-му полку спецпризначення звання козацького. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Таким чином козацький рух, в котрий входять і військові, вирішив розпочати боротьбу за українізацію української армії. Своє прохання козаки підтвердили науково-історичним обґрунтування від Академії Наук України.

Заступник командира спецпризначенців Михайло Федорук на засіданні Ради козацьких отаманів розповів, що у 8-му полку схвально поставились до пропозиції козаків.

«Це питання було винесено на раду офіцерів, і більшістю голосів було вирішено підтримати присвоєння полку звання козацького. Це дуже важливо в наш час. Сподіваємось, що це звання стане для нас своєрідним оберегом, щоб кулі не брали і шаблі минали, щоб хлопці повертались до дому живими й здоровими», – пояснив він.

В разі, якщо високі чиновники підтримають ініціативу, частина отримає власний прапор, а також козаки привезуть прапор Українського вільного козацтва, під яким воювали війська Скоропадського, Петлюри та Української незалежної республіки на початку 20 століття, а також тримали в своїх руках такі видатні українці як Грушевський, Вінниченко та ін..

Хоча хмельницький полк спецпризначення став першим, кому вирішили присвоїти таке звання, козаки розраховують, що хвиля українізації армії найближчим часом прокотиться по всій Україні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього