Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало регіональним аптечним закладам утриматися від безпідставного підвищення цін та створення штучного дефіциту лікарських засобів

Хмельницьким аптекам наполегливо рекомендують стабілізувати ціниХмельницьким аптекам наполегливо рекомендують стабілізувати ціни

Протягом лютого-серпня 2014 року спостерігається значне коливання курсу гривні, яке призводить до підвищення роздрібних цін на лікарські засоби, що виготовляються поза межами України. При цьому ціни на лікарські засоби іноземного походження зростають непропорційно росту курсу іноземних валют.
Разом з тим, значна доля лікарських засобів виробляється в Україні, і відповідно, підстави для суттєвого підвищення роздрібних цін на такі лікарські засоби відсутні.
Підвищення цін на лікарські засоби в умовах нестабільної економічної ситуації в країні та низької купівельної спроможності населення може призвести до зростання захворюваності, епідемій та інших негативних наслідків.
Рекомендації отримали 27 аптекарських закладів Хмельницької області.
Про результати розгляду цих рекомендацій аптеки повинні проінформувати відділення у десятиденний строк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього