Хмельницьким комунальникам купили нову техніку
Дві машини обійшлися місту у понад три мільйони гривень.Хмельницьким комунальникам купили нову техніку
Дві багатофункціональні машини готові до виходу на шляхи міста. Новий транспорт влітку буде поливати вулиці, а взимку – чистити та посипати дороги.

\”Нова техніка вартувала бюджету міста 3 мільйони 339 тисяч гривень, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Головні вимоги, які ставили до машин – покращення якості та швидкості виконання робіт та комфорт для водія.\”

Зручність працівникам підприємства забезпечуватимуть клімат- та круїзконтроль, просторий салон тощо. А якість виконання технікою своїх функцій найкраще оцінять взимку.
\”Цьогорічна зима не була надто сніжною, тому оцінювати по ній роботу комунальних служб не можна, – зізнається міський голова Олександр Симчишин. – Маємо готуватися до серйозніших викликів, повідомляють у міській раді.

Для цього й потрібно оновлювати комунальну техніку. У планах на наступний рік продовжити придбання спецтранспорту. Якщо вдасться дотримуватися заданого темпу і купувати 2-3 одиниці на рік, то місту не будуть страшні жодні примхи погоди – ні спека, ні снігопади ні ожеледь.

Хмельницьким комунальникам купили нову техніку
Хмельницьким комунальникам купили нову техніку

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього