Хмельницьким можна прогулятись не виходячи з дому
8 жовтня, команда Google представила масштабне оновлення режиму Street View в Україні. Повідомляється, що перегляд вулиць доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах України.Хмельницьким можна прогулятись не виходячи з дому
8 жовтня, команда Google представила масштабне оновлення режиму Street View в Україні. Повідомляється, що перегляд вулиць доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах України.

Про це масштабне оновлення повідомили представники українського підрозділу компанії Google. Якщо раніше режимом Street View могли похвалитися великі міста, то тепер у центрі уваги опинилося безліч невеликих міст і містечок, багато з яких колись володіли статусом укріплених пунктів. Не пропустіть можливості зробити віртуальну прогулянку по Хмельницькому, насолоджуючись 360 ° фото вулиць і визначних пам\’яток, серед яких, звичайно ж, є різні пам\’ятки культури.

Щоб побачити карту покриття, переходимо за посиланням https://maps.google.com.ua/ і тиснемо на іконку жовтого чоловічка, після чого на мапі проявиться шар Street View.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього